Tajništvo: (02) 450 38 00 info@konsak.si

Zaposleni

 

UČITELJI

         

RAZREDNA STOPNJA

         
Razred in oddelek   Učitelji/-ica   Pogovorne ure
         
 1. a   Forjan Iris   ponedeljek, 8.20–9.05 (po predhodni najavi)
Dodatna učiteljica   Barbara Gerečnik   sreda, 12.10–12. 55 (po predhodni najavi)
1. b   Sara Glavič   sreda, 12.10–12. 55 (po predhodni najavi)
Dodatna učiteljica   Sonja Čokl   sreda, 12.10–12. 55 (po predhodni najavi)
2. a   Petra Smodič   petek, 9.25–10.10 (po predhodni najavi)
2. b   Cvetka Dietner Krajnc   torek, 10.30–11.15 (po predhodni najavi)
3. a   Lidija Klančič   četrtek, 12.10–12.55 (po predhodni najavi)
3. b   Mateja Škalič   ponedeljek, 9.25–10.10 (po predhodni najavi)
4. a   Jožica Ljubej   ponedeljek, 10.30–11.15 (po predhodni najavi)
4. b   Tanja Strelec   torek, 9.25–10.10 (po predhodni najavi)
5. a   Senka Jauk   četrtek, 9.25–10.10 (po predhodni najavi)
5. b   Nina Tomšič   četrtek, 10.30–11.15 (po predhodni najavi)
         
OPB   Jolanda Pukšič   ponedeljek, 12.10–12.55 (po predhodni najavi)
ISPR   Violeta Ravnjak   torek,11.20–12.05 (po predhodni najavi)
TJA (4. r)   Andreja Kuhar   Torek, 8.20–9.05 (po predhodni najavi)
         

 

 UČITELJI

       

PREDMETNA STOPNJA

       
Učitelj/-ica Predmet Razrednik Pogovorne ure
Eva Visinski SLJ 6. a ponedeljek, 11.20–12.05 (po predhodni najavi)
Alenka Protner FIZ, TIT, OGL 6. b
ponedeljek, 10.30–11.15 (po predhodni najavi)
Klemen Markelj TJA, SLJ, ŠNO 7. a torek, 8.20–9.05 (po predhodni najavi)
Nika Švaljek MAT 7. b ponedeljek, 12.10–12.55 (po predhodni najavi)
Petra Kozar Bežan GUM 8. a četrtek, 8.20–9.05 (po predhodni najavi)
Andreja Černe Novak SLJ 8. b sreda, 10.30–11.15 (po predhodni najavi)
Matjaž Ezgeta TJA 9. a četrtek, 9.25–10.10 (po predhodni najavi)
Karmen Fošnarič Kozar MAT 9. b četrtek, 11.20–12.05 (po predhodni najavi)
       
Anita Škraban GEO   ponedeljek, 10.30–11.15 (po predhodni najavi)
Anja Brelih TJN   petek, 8.20–9.05 (po predhodni najavi)
Blanka Mlakar DSP   ponedeljek, 11.20–12.05 (po predhodni najavi)
Damir Orehovec MAT   torek, 11.20–12.05 (po predhodni najavi)
Goran Tušak UBE, MME, FAR   ponedeljek, 8.20–9.05 (po predhodni najavi)
Karin Hvalec KEM   sreda, 10.30–11.15 (po predhodni najavi)
Karla Karnet ŠPO   petek, 10.30–11.15 (po predhodni najavi)
Kristina Pečečnik ZGO, DKE   ponedeljek, 11.20–12.05 (po predhodni najavi)
Lavra Vilčnik Kurnik TJA   petek, 12.10–12.55 (po predhodni najavi)
Mitja Kovačič ŠPO   petek, 8.20–9.05 (po predhodni najavi)
Petra Permozer NAR, TIT, GOS   torek, 11.20–12.05 (po predhodni najavi)
Robert Hriberšek TIT   sreda, 10.30–11.15 (po predhodni najavi)
Sabina Grabar SLJ   ponedeljek, 11.20–12.05 (po predhodni najavi)
Suzana Knap LUM, LS    
Vesna Madžarac NAR, BIO, GOS   torek, 10.30–11.15 (po predhodni najavi)
Polona Horvat Šerbinek LUM   petek, 11.20–12.05 (po predhodni najavi)

 

OSTALI DELAVCI

     
Delavec   Funkcija
Jasmina Voršič   ravnateljica
Andreja Kuhar   pomočnica ravnateljice
Nina Babič   šolska psihologinja
Blanka Mlakar   specialna pedagoginja
Monika Trstenjak   učiteljica za DSP
Ema Kmetič   psihologinja – DSP
Alenka Pukšič Bunderla   učna pomoč – JD
Aleksandra Markuš   tajnica
Violeta Adamič   računovodkinja
Vesna Medved   spremljevalka otroka
Klaudija Muršec   spremljevalka otroka
Anja Derbuc   spremljevalka otroka
Matej Pangerl   organizator šolske prehrane
Darko Kermavc   hišnik
Marija Fras   kuharica
Marija Veinhandl, Marija Bračko, Sonja Erdelji   pomočnica kuharice – čistilka
Darja Cimerman   čistilka
Zdenka Hunjadi   čistilka
Marija Bračko   čistilka
Breda Drofenik   čistilka
Katja Hunjadi   čistilka
Zvonka Mlakar   čistilka
Vesna Ferlič Fekonja   čistilka
Mitja Slapnik   informator
Adolf Senekovič   urejevalec okolja

 

Prilagodi izgled strani